Duyurular
Kazandıran iddaa tahminleri için bizi takip edin.
CANLI
UNC Asheville
10 - 9
Mocs
Colonials
15 - 12
Eagles
Franca
28 - 26
Rio Claro
Musketeers
2 - 7
Cardinals
Explorers (K)
35 - 27
Maryland (K)
Berazategui (K
68 - 58
Quimsa (K)
Gladiadores de Anzoátegui
16 - 20
Margarita
Diablos de Miranda
2 - 3
Caracas
Junior
3 - 0
Pereira
Vila Nova
0 - 0
Remo

Sıkça Sorulan Sorular

İddaaKuponlari.Com Nedir? Ne İşe Yarar?

İnternet sitemiz tamamen iddaa oynayan kişiler için oluşturulan, futbol verileri, iddaa tahminleri, banko kuponlar ve hazır kuponlar gibi veriler paylaşan bir platformdur. İddaa oynarken oluşturacağınız kuponlarda kazanma şansı yüksek tahminli maçlar oluşturmanıza yardımcı olurken aynı zamanda tipsterlar tarafından paylaşılan hazır kuponlar da size yardımcı olacaktır.

İddaa Tahminleri Güncel Mi?

Evet, sitemizde yayınlanmakta olan iddaa tahminlerinin her biri güncel şekildedir. Günlük olarak güncellenen tahminlerimiz kullanıcılara anında sunulmaktadır.

Kupon Paylaşımı Yapılıyor Mu?

Evet, uzman tipsterlar tarafından hazırlanan ve kazanma oranı yüksek hazır kuponlar da sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. Sitemizde bulunan " Hazır Kuponlar " sayfasından bu bilgiye günlük olarak ulaşabilirsiniz.

Her Gün Paylaşım Yapıyor Musunuz?

İddaa bülteni el verdikçe sitemizde günlük olarak iddaa tahminleri ve hazır kuponlar paylaşılmaktadır. Kuponlarımız kazanç garantisi sunmaz fakat normal oynayacağınız kuponlardan daha fazla şansa sahiptir. Çünkü her biri istatistiksel veriler ve uzman yorumlarına dayalı şekilde oluşturulmaktadır.

Verilen Tahminleri Nerede Oynayabilirim?

Sitemizde yayınlanmış olan iddaa tahminleri iddaa kodlarıyla birlikte yayınlanmaktadır. Dilediğiniz platform üzerinden bu maçlara ulaşarak iddaa oynayabilirsiniz.

Kuponları Nasıl Görürüm?

Kuponlar her gün ana ekran ve sitemizde bulunan " Hazır Kuponlar " sayfasında paylaşılmaktadır.

Nasıl Premium Paket Alabilirim?

Üyelik sayfasında ve menümüzde bulunan " Premium Üyelik " ekranında bulunan seçenekler arasından seçim yaparak satın alma işleminizi ve ödeme bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Sitemizde şuanda yalnızca Havale ve EFT ödeme yöntemi kabul edilmektedir. Banka hesaplarına yapacağınız ödemeyi bildirim yapmanız gerekir.

© Tüm Hakları Saklıdır. Günlük İddaa Tahminleri İle Sende Kazan!
SSL master